گیتار زدن در خیابان آربات

قبل از سفر به روسیه با خودم قرار گذاشتم که باید بتونم فقط 300 دلار یا کمتر از اون خرج کنم، وقتی این قضیه رو با دوستام مطرح کردم اولش فکر میکردن بیشتر از این پولی ندارم که ببرم حتی بعضی هاشون به اجبار میخواستن کمکم کنن که همینجا بخاطر نگرانیشون قدردانی میکنم اما واقعیت این بود که این رو برای خودم هدف کرده بودم که اگه میخوای یک بک پکر واقعی باشی باید در یک ماهی که اونجا هستی کمتر از 300 دلار خرج کنی ولی اگر به مشکل میخوردم آیا راهی بود؟

در جواب باید بگم که حتما راهی پیدا میشه، قرض  کردن از دوستان تا حواله کردن پول و راه های دیگری که میشناسید اما من بدنبال یک راه متفاوت بودم تا خودم رو به چالش بکشم چون بعد انجامش حس فوق العاده ای بهم دست میداد.

خیابان آربات مسکو

 

پیشنهاد دوستان روسیم این بود که پول به من قرض بدن ولی من ازشون درخواست کردم تا اجازه پلیس آربات رو بگیریم و توی این خیابان گیتار بزنیم.با فراهم کردن وسایل ها راهی خیابان آربات شدیم. کافی بود که صدای من با کلمات فارسی توی خیابان بپیچه و خیلی ایرانی ها رو دورو برم جمع کنم که همین هم شد!

 

خیابان های اطراف کاخ کرملین

امنیت کاخ کرملین و میدان سرخ به طور مداوم توسط پلیس روسیه برقرار است، اگر به خیابان های اطراف کرملین برید میتونید این رو حس کنید ، رستوران ها و کافه های گران قیمت در این خیابان ها هستن طبیعتا چون نزدیک به توریستی ترین محل در روسیه قرار دارن گرون هستن.

 

 

2 کامنت
  1. سمیه دودانگه می گه

    در شهری که هر گوشه اش یک گروه یا فرد را در حال اجرای موسیقی می دیدیم
    عایه که تو هم یک یادگاری از خودت و آهنگ ایرانی در خیابان زیبای آربات به جا گذاشتی

    1. توحید شعبانلو می گه

      ممنونم بله تجربه خوبی بود

کامنت بذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.