یوکیانگ و هان از کره

حتی نمیدونم از کجا شروع کنم و داستان رو کامل براتون بگم, ماجراجویی هایی که این دو دوست همکلاسی میکردن منو بیشتر تشویق میکرد که بیشتر ازشون یاد بگیرم.قبل از ایران سفری رو به روسیه رفته بودن که بیشترش با قطار بود.از فرهنگ کره جنوبی هرچی میدونید به کنار ولی اینم در نظر داشته باشید که آدم هایی نیستن که خیلی راحت اعتماد کنن.

یوکیانگ و هان آماده تهرانگردی

 

فکر میکنید چند سالشون بود !؟ یوکیانگ 21 ساله و هان 19 ساله بود وقتی به ایران اومدن (سمت راستی یوکیانگه).جالبه وقتی میبینم دخترای به این سن و سال تنهایی کل دنیارو گشتن فقط یاد دخترای ایرانی میافتم که میگن تنها سفر کردن یه کار محاله.کوله گردهای کره ای قبل از ایران به این کشورها سفر کرده بودن:

اتریش، بلژیک، کامبوج، چین، جمهوری چک، انگلستان، استونی، فرانسه، آلمان، گوام، هنگ کنگ، مجارستان، اندونزی، ژاپن، لتونی، لیتوانی، مالزی، هلند، لهستان، فدراسیون روسیه، سنگاپور، اسلواکی، کره جنوبی، تایوان، تایلند، امارات متحده عربی، انگلستان

 چرا ایران ؟

این سوالیه که همیشه از کوله گردها میپرسم.اینکه چرا ایران رو به عنوان مقصدتون انتخاب کردید؟

کره ای ها هم مثل اکثریت جواب مشابه ای دادن , برای به چالش کشیدن خودمون.

یوکیانگ و هان به همراه دوست دانمارکی

 

من واقعا می خواهم دوستانی را در جهان ایجاد کنم, میخواهم درباره تمام فرهنگها ارتباط برقرار کنم زمانی که من برای اولین بار در سال 2015 سفر کردم تجربه خوبی بود بنابراین اگر آنها (کوله گردها) فرصتی برای دیدار در کره داشته باشند، واقعا می خواهم به آنها کمک کنم. همچنین اگر من در کشورهای مختلف سفر می کنم، می خواهم کمک آنها را دریافت کنم.

یوکیانگ لی کوله گرد کره ای

 

سفر کردن برای من چیزهای جالبی به همراه دارد! از آنجایی که می تواند یک دوست جدید در یک کشور دیگر ایجاد کند تا فرهنگ و سبک زندگی متفاوت آن ها را احساس کنم.من شروع به سفر می کنم، بعد می خواهم از این استفاده در زندگی آینده خود استفاده کنم.علاقه زیادی دارم تا با دوستانم آواز بخوانم, صحبت کنمو غذا بخورم.بنابراین من می خواهم دوستان زیادی در کشور دیگری ایجاد کنم.

هان جوعه کوله گرد کره ای

 

این پست ادامه دارد

 

 

 

 

 

1 کامنت
  1. محمدحسین می گه

    سلام
    واقعا یه چیز مهمی که سفر میتونه به ما یاد بده همین به چالش کشیدن هست.
    من به شخصه خیلی برام جالب و مفید بوده این سبک چالشها توی سفر، و در کل دید آدم نسبت به خودش عوض میشه.
    متاسفانه تو کشور ما به سفر، به چشم لذت بردن و روحیه عوض شدن و یا زیارت کردن نگاه میشه و فاصلمون تو این زمینه هم با دنیا زیاده

کامنت بذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشه.